Lea van Wijnen

Mindfulness trainer, Compassie trainer, Bewustzijns trainer & 3 Breinen (Mbit) coach. 'The heart you embrace, becomes joy.'
5216 DEN BOSCH/Sint Michielsgestel
Lidmaatschap categorie: 1
GGZ (Geestelijke gezondheidszorg), groepen met open inschrijving, bedrijfsleven, arbeid en gezondheid, onderwijs, chronische klachten, individuele trainingen, rouw en verlies
Specialisatie(s)
MBSR, MBCT, MBCL
Agenda
Mindfulnesstraining MBSR
DEN BOSCH/Cromvoirt
Start op: 19-09-2026Informatie / aanmelden: E-mail Website“Je kunt de golven niet stoppen, maar je kunt wel leren om te surfen.”
Verlang je naar rust in je hoofd, lijf & leven? Wil je je lekkerder in je vel voelen en minder piekeren? Dan is deze Mindfulness training, gericht op zelfzorg, iets voor jou.
Het leven kent mooie en moeilijke uitdagingen. Het is onmogelijk om alles even aangenaam te vinden. Wat wél mogelijk is, is om datgene te accepteren waar je geen invloed op hebt. Mindfulness helpt hierbij. Het is een bewezen methode die leert gericht aandacht te geven aan de ervaring van het huidige moment, zonder te oordelen. Dit leidt tot stressvermindering, meer rust, meer energie, bewustere keuzes, beter om kunnen gaan met spanningen én meer genieten.
Meld je nu aan voor een Mindful leven!
"Mindfulness is het wonder dat in een flits onze verstrooide geest kan terugroepen en deze tot heelheid kan herstellen, zodat we elke minuut van het leven kunnen Leven." Thich Nhat Hanh
Start zaterdagochtend 19-09-2026; 10.00-12.30 uur. Ook individuele & duo Mindfulness trainingen opaanvraag in Den Bosch.
Mindfulnesstraining MBSR
Den Bosch/Haaren
Start op: 23-09-2026Informatie / aanmelden: E-mail Website“Je kunt de golven niet stoppen, maar je kunt wel leren om te surfen.”
Verlang je naar rust in je hoofd, lijf & leven? Wil je je lekkerder in je vel voelen en minder piekeren? Dan is deze Mindfulness training, gericht op zelfzorg, iets voor jou.
Het leven kent mooie en moeilijke uitdagingen. Het is onmogelijk om alles even aangenaam te vinden. Wat wél mogelijk is, is datgene te accepteren waar je geen invloed op hebt. Mindfulness helpt hierbij. Het is een bewezen methode die leert gericht aandacht te geven aan de ervaring van het huidige moment, zonder te oordelen. Dit leidt tot stressvermindering, meer rust, meer energie, bewustere keuzes, beter om kunnen gaan met spanningen én meer genieten.
Meld je nu aan voor een Mindful leven!
"Mindfulness is het wonder dat in een flits onze verstrooide geest kan terugroepen en deze tot heelheid kan herstellen, zodat we elke minuut van het leven kunnen Leven."Thich Nhat Hanh
Start woensdagochtend 23 september; 10.00-12.30 uur. Ook individuele & duo Mindfulness trainingen op aanvraag in Den Bosch.
Compassietraining
DEN BOSCH/Cromvoirt
Start op: 27-09-2026Informatie / aanmelden: E-mail Website“Zelfcompassie is een superpower”
(Zelf)Compassie training wordt ook wel Heartfulness genoemd en daarin ga je een stap verder dan de Mindfulness training. Je leert niet alleen je gevoelens en gedachten op te merken maar er ook vriendschap mee te sluiten en er compassie voor te ontwikkelen. Vaak veroordelen we onze –negatieve- gevoelens en schaduw kanten en proberen we ze te verbergen of te vermijden. We kunnen gebukt gaan onder een laag zelfbeeld, weinig zelfvertrouwen, zelfverwijten, schuldgevoel of een onvervuld & ongelukkig gevoel.
Deze Heartfulness training geeft letterlijk (een) verdieping door meer te zakken in je hart en haar fluistering beter leren te verstaan én ernaar te gaan leven. Jezelf meer omarmen en jezelf liefhebben geeft verlichting van je leven en ruimte in je hart. Vanuit die ruimte is er meer liefde/compassie voor de mensen en de wereld om je heen. Kortom een gelukkiger & vervulder leven.
Deze Heartfulness training brengt je bij het ervaren van meer warmte, acceptatie en verbondenheid. We leren meer leven vanuit ons hart!
Start 15-09-2025. Tijd: 9.30-12.30 uur. Mail voor meer info.

